Naše autoškola zahájila provoz ve Bzenci v roce 1996. Od té doby již prošly naší autoškolou stovky žáků. Zeptejte se našich bývalých žáků, řeknou vám sami, jak byli u nás spokojeni. Teoretická výuka probíhá v učebně autoškoly ve Bzenci a praktické jízdy provádíme dvěma vozy. Jsme taková rodinná firma, prostě otec a syn :-) 
 

 

 
Karel Weiss, st.
   Počátek mé praxe výuky v řízení motorových vozidel se datuje již do roku 1990, kdy jsem začal v tomto oboru pracovat, tehdy ještě v Brně. Už předtím jsem celý život trávil v blízkosti aut a motorů. Vůně benzínu a oleje mě provázela už od mládí jako automechanika. Díky dlouholetým zkušenostem ve výuce žáků autoškoly se přizpůsobuji individualitě každého žáka a snažím se, aby byl připraven do samostatného řidičského života. Pak už je jen na něm, jak postupně bude nabírat zkušenosti a rozvíjet své řidičské umění. 
foto: Lucie Kaňovská
Karel Weiss, ml.
   Já jsem začal učit v naší autoškole v roce 2000, kdy jsem úspěšně složil zkoušky a získal profesní osvědčení jako instruktor v kompletním rozsahu skupiny B. Řízení mě vždycky bavilo a k autům jsem měl blízko, takže to nebylo žádné překvapení, že jsem začal s výukou pomáhat tátovi a zapojil se do práce naší autoškoly. Nejdřív jsem učil jen ve svém volném čase při zaměstnání, ale od roku 2012 již se věnuji autoškole "na plný úvazek" :-) Snažím se, aby každý žák vše zvládnul beze strachu, v pohodě a aby si po čase řekl, že se u nás opravdu něco naučil.

   Baví mě cestovat a kromě aut jsou mojí velkou láskou motorky a taky fotografování. Na své současné motorce už jsem najel přes 50.000 km (duben 2012) doslova po celé Evropě. Protože cestování mě opravdu moc baví, tak jsem navštívil na motorce i méně obvyklé destinace, jako je například Moldávie, nebo Ukrajina. Nejdál na východ jsem se podíval na motorce až do Oděsy.